Portfolio

Pranie sukni ślubnych, komunijnych i wieczorowych

Pranie sukni ślubnych, komunijnych i wieczorowych

Suknie ślubne, komunijne czy wieczorowe - bezcenne z uwagi na wspomnienia z nimi związane, wymagają szczególnego traktowania w procesie czyszczenia - indywidualnego podejścia, zastosowania odpowiednich środków i ręcznych zabiegów. Każda suknia jest szczególnie traktowana podczas czyszczenia z dbałością o zdobienia i aplikacje, aby przywrócić jej pierwotny wygląd.

Specjalizujemy się w usługach czyszczenia chemicznego i prania wodnego strojów ślubnych i wieczorowych. Cieszymy się bogatym doświadczeniem oraz zaufaniem klientów (0% niezadowolonych).  Każdą usługę, której się podejmujemy wykonujemy z największą dbałością i zawsze mamy na uwadze, że oprócz wartości materialnej stroje ślubne przedstawiają cenniejszą wartość, bo sentymentalną. Nasza przewaga to:

  • jakość usługi bez zarzutu,
  • skłonność do podejmowania „trudnych” usług i odpowiedzialność za własną pracę,
  • umiejętność oceny wiarygodności instrukcji konserwacji zalecanej przez producenta,
  • dobór właściwej technologii prania,
  • dobra rada dla klienta często bardzo cenna.

Trafiają do nas klientki nie tylko z Łodzi, ale z całego regionu łódzkiego. Czyścimy suknie ślubne m.in. Lisa Ferrera, Demetrios, Cymbeline, Najna, Bellissima, Angel, Lady Katharine, Erika Moora, Classa, Pronuptia i inne. Wiele klientek trafia do nas poprzez kontakt z polecenia co jest naszą najskuteczniejszą reklamą jak i świetną rekomendacją.

Ceny usług obejmują pranie (kilkukrotne, jeżeli jest taka konieczność), prasowanie, pakowanie. Ceny ustalamy w zależności od stopnia zabrudzenia sukni, jej obszerności, skomplikowania, konieczności dodatkowych zabiegów i zabezpieczeń. Termin realizacji usług zawsze według potrzeb klienta. Na pewno nasze usługi trafiają w potrzeby Panien i Panów Młodych, którzy często nie wiedzą czym się kierować przy wyborze pralni.

Suknię ślubną należy oddać do pralni jak najszybciej, aby uniknąć utrwalenia plam i brudu.

Nie warto próbować prać suknię na swój sposób, gdyż jest duża szansa, że nieodwracalnie ją zniszczymy. Nie uda nam się domowymi sposobami usunąć plam np. z wina, trawy, owoców, nie uda się też wyprasować ją właściwie w domowych warunkach. Suknia ślubna wymaga specjalistycznego prania m.in. dlatego, że na wielu modelach są naklejone aplikacje w postaci bardzo delikatnych ozdób, zazwyczaj wytwarzanych ręcznie i tylko specjaliści tak wyczyszczą suknię, by ich nie zniszczyć.

Zapraszamy do korzystania z usług.

Date

23 stycznia 2015

Tags

pranie, pranie alby, pranie sukienki komunijnej, pranie sukni ślubnej, pranie sukni wieczorowej, pranie sukni wizytowej, pranie sukni z jedwabiu, pranie ubranka do chrztu, pranie wodne, suknia