Portfolio

Maskoty i stroje reklamowe

Maskoty i stroje reklamowe

W portfelu naszych usług znajduje się również specjalna propozycja prania maskot, przebrań i kostiumów reklamowych, strojów dla hostess i modelek.

Obsługujemy agencje reklamowe, wypożyczalnie strojów reklamowych, animatorów, przedszkola i szkoły.

Dzięki odpowiedniej technologii prania pluszowe postacie wspaniale wyglądają, są czyste, nabierają kolorów i pachną świeżością.

Pierzemy kostiumy różnej wielkości, nawet te, które mają 2 m wysokości, składające się z kilku elementów: głowy, kombinezonu-tułowia, łapek i butów.

Mamy doświadczenie w praniu strojów i kostiumów reklamowych używanych w akcjach promocyjnych, jak również przebrania dla hostess i modelek.

Trafiają do nas również duże maskoty – postacie z bajek często używanych przez animatorów na festynach, piknikach i innych imprezach dziecięcych.

Jako strój reklamowy, żywa maskotka zwraca na siebie uwagę i przyciąga ludzi, stanowiąc wręcz idealną okazję do zaprezentowania swojej oferty klientom w sposób zabawny i ciekawy. W natłoku otaczających nas zewsząd reklam, taki niecodzienny kostium reklamowy niewątpliwie zapada w pamięć pod warunkiem, że jest czysty, estetyczny i pachnący.

Zapraszamy do skorzystania z usług prania maskot, strojów i kostiumów reklamowych.

 

Date

23 stycznia 2015

Tags

maskoty, pranie, pranie kostiumów reklamowych, zabawki