Portfolio

Oferta dla przedszkoli

Oferta dla przedszkoli

Specjalną propozycję mamy dla przedszkoli, którym oferujemy:

  • pranie zabawek i maskotek
  • pranie śpiworów, kocyków,
  • pranie kołder, poduszek i pokrowców na materace
  • pranie i prasowanie firan i zasłon
  • pranie i magiel pościeli i ręczników
  • pranie i prasowanie odzieży pracowniczej

Stosowany w pralni jedyny ekologiczny system czyszczenia wodnego Lagoon™ oraz stosowanie ekologicznych biodegradowalnych detergentów do prania wodnego doskonale sprawdza się i eliminuje wszelakie zapachy, dezynfekuje, przywraca intensywność koloru i nadaje zapach świeżości.
Lagoon doskonale radzi sobie z plamami, białkami, cukrami oraz bakteriami i zapachami.
Lagoon™ to system stworzony z myślą o ochronie środowiska naturalnego, w pełni ekologiczny, będący w stanie zadbać o czystość każdej rzeczy, przyjazny dla człowieka.
Lagoon™ - wyjątkowo skuteczny proces delikatnego prania w wodzie. Jedyny system certyfikowany przez Woolmark.

Dzięki systemowi delikatnego czyszczenia na mokro jesteśmy w stanie zaoferować przedszkolom kompleksowe usługi w dziedzinie czyszczenia zabawek lub kostiumów z delikatnych włókien, które wymagają specjalnego traktowania. Po praniu zabawki są jak nowe, czyste i pachnące.

Nasze usługi gwarantują wysoką i stabilną jakość prania jak i niezawodną obsługę dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i właściwym procesom prania i dezynfekcji w pralni.
Usługa obejmuje pranie (kilkukrotne, jeżeli jest taka konieczność), prasowanie, pakowanie oraz odbiór i dowóz w ustalonym terminie.

Byłoby nam bardzo miło, gdyby zdecydowali się Państwo skorzystać z naszych usług i obsługi.  Dołożymy na pewno wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa wymagania i sprostać oczekiwaniom.  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługami, proszę o kontakt – Anna Lemańska 42/6420707, 602489898 lub napisać do nas – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Date

20 czerwca 2017

Tags

maskoty, pranie, pranie firan, pranie kocy, pranie kołdry, pranie obrusów, pranie poduszki, pranie pościeli, pranie ręczników, przedszkola, zabawki