Portfolio

Obsługa klientów instytucjonalnych

Obsługa klientów instytucjonalnych

Pralnia nasza oferuje profesjonalną i kompleksową gamę usług pralniczych i prasowalniczych dla firm i instytucji. Obsługujemy restauracje, sale bankietowe, hotele, salony spa, agencje ochrony i inne.
Dostarczamy usługi z gwarancją wysokiej i stabilnej jakości prania jak i niezawodnej obsługi. Jesteśmy w stanie to zapewnić, ponieważ dysponujemy odpowiednim technologicznie parkiem maszynowym i sami nadzorujemy procesy prania w pralni. Mamy możliwość prania małych partii rzeczy każdego klienta oddzielnie, co wyklucza możliwość pomieszania. Dzięki zastosowaniu właściwych środków i systemów piorących uzyskujemy wysoką jakość prania. 
Ceny obejmują pranie (kilkukrotne, jeżeli jest taka konieczność), prasowanie i pakowanie oraz odbiór i dowóz w ustalonym terminie.
Posiadamy aktualną polisę PZU ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za powierzone mienie.

W ofercie naszych usług jest pranie:

  • pościel,
  • ręczniki,
  • obrusy,
  • ozdoby stołów, krzeseł,
  • odzież pracownicza, kucharska i kelnerska
  • fartuchy,
  • firany, zasłony,
  • kołdry i poduszki,
  • pokrowce na materace i kanapy,
  • narzuty i koce.

Pranie gościa hotelowego – pranie jego garderoby. Czysta garderoba gościa jest pakowana na wieszakach i w pokrowcach.

Dla stałych zleceniodawców proponujemy bardzo korzystne warunki i rabaty.

Wydaje się, że pranie to banalna kwestia, ale w restauracji czy hotelu jakość prania obrusów czy pościeli stanowi wizytówkę miejsca.
Gdy gość wchodzi do restauracji, zanim zdąży zapoznać się z kartą dań, "zapoznaje" się z nakrytym stołem. I często już po takim pierwszym kontakcie wzrokowym można usłyszeć opinie, że lokal uchodzi za ekskluzywny, a obrus poplamiony gdzieniegdzie, niedoprasowany, nadszarpnięty zębem czasu, albo na stole leży obrus antyplamowy. Kiedy po pracowitym dniu gość biznesowy wchodzi do pokoju hotelowego, marzy przede wszystkim o spokoju, wygodnym łóżku, z czystą, pachnącą pościelą i ciepłej kąpieli. Każdy rzeczywisty poziom usług hotelowych zauważa po stanie, w jakim znajduje się łazienka i higiena tego miejsca. A w łazience czyste i świeże ręczniki to podstawa. Wszyscy wiemy, że - nie tylko w przypadku gości hotelowych - liczy się pierwsze wrażenie. A w zdobyciu lub utracie dobrego pierwszego wrażenia pomaga zdecydowanie jakość usług prania i prasowania obrusów, ręczników i pościeli, czyli tzw. tekstylia miękkie. Nie mniej ważna jest estetyka i czystość ubiorów pracowników, bo to oni przede wszystkim tworzą przyjazne i przyjemne miejsce dla klienta.

Byłoby nam bardzo miło, gdyby zdecydowali się Państwo sprawdzić poziom jakości naszych usług i obsługi.  Dołożymy na pewno wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa wymagania i oczekiwania.  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani usługami, proszę o kontakt – Anna Lemańska 42/6420707, 602489898 lub napisać do nas – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Date

20 czerwca 2017

Tags

firmy, instytucje, pralnie, pranie fartuchów, pranie kotar, pranie obrusów, pranie ręczników